شعار سال
یکشنبه 13 فروردین 1402
  • 1401/12/15 - 14:49
  • - تعداد بازدید: 26
  • - تعداد بازدیدکننده: 22
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZY9x
باهدف تعمیق و توسعه همکاری های آموزشی ، مهارتی، علمی، پژوهشی ، رسانه ای و فناوری

تفاهم نامه همکاری سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور و خبرگزاری فارس منعقد شد.

با هدف تعمیق و توسعه همکاری های آموزشی، مهارتی، علمی، پژوهشی، رسانه ای و فناورانه؛

تفاهم‌نامه همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و خبرگزاری فارس منعقد شد

 

تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و باشگاه خبرنگاران توانای فارس، با هدف تعمیق و توسعه همکاری های آموزشی، مهارتی، علمی، پژوهشی، رسانه ای و فناورانه امضا شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، «غلامحسین حسینی نیا»، در راستای افزایش همکاری آموزشی، توسعه آموزش‌های تخصصی و حرفه‌ای رسانه‌ای در زمینه آموزش خبرنگاری، عکاسی و سایر رشته‌های رسانه‌ای تفاهم‌نامه همکاری بین خبرگزاری فارس و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای امضا شد.

این تفاهم‌نامه که با هدف تربیت جوانان در رشته‌های مرتبط با خبرگزاری از جمله خبرنگاری، عکاسی، ویراستاری، تصویربرداری، تدوین و سایر رشته‌های مدنظر است، بین «محمدرضا شاه‌پسند» معاون آموزش سازمان فنی و حرفه‌ای و «علیرضا طاهری» معاون پژوهش و آموزش مدیر باشگاه توانا و رئیس دانشکده خبرگزاری فارس، منعقد شد.

هدف از این تفاهم‌نامه افزایش همکاری در زمینه آموزش به افراد متقاضی و جویای کار است و در پایان دوره‌های آموزشی مدارک مرتبط با رشته‌های مختلف از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای که مورد تائید سازمان بین‌المللی کار (ILO) است، نیز به مهارت‌آموزان اعطا می‌شود.

بر اساس این تفاهم‌نامه دوره‌های آموزش خبرنگار توانا با مجوز سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و مدرک مورد تائید سازمان بین‌المللی کار (ILO) برگزار خواهد شد.

بر اساس سایر بندهای تفاهم‌نامه ، ساخت مستندات رسانه‌ای از اقدامات سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و تهیه پیوست رسانه‌ای فعالیت این سازمان توسط خبرگزاری فارس انجام خواهد شد

.

بعد از امضای این تفاهم‌نامه، شاه پسند معاون سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای به همراه مدیر کل دفتر راهبری اجرای آموزش و معاون روابط عمومی و امور بین الملل سازمان از تحریریه خبرگزاری فارس بازدید کرده و در جریان فرآیند تهیه، تولید و انتشار اخبار قرار گرفتند.

 

  • گروه خبری : جلسات دفتر
  • کد خبر : 97013
کلمات کلیدی
فریبا  ارشدی مقدم
خبرنگار

فریبا ارشدی مقدم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

boss
66583504
تنظیمات قالب